20 Nisan 2020 Pazartesi

Çağla feat. Yener Çevik - Çelik Yelek şarkı sözleri 2018


Çağla feat. Yener Çevik'in, Ares etiketiyle yayınlanan "Çelik Yelek" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Yener Çevik, Çağla Özdöker
Müzik: Yener Çevik
Düzenleme: Ender Çabuker
Yönetmen: Kötü Adam

netd müzik'te bu ay http://bit.ly/nd-buay
Yeni Hit Şarkılar http://bit.ly/nd-hit
Türkçe Rap http://bit.ly/nd-turkcerap

"Çelik Yelek" şarkı sözleri ile
Bir şeye değil ki bu birine ihtiyaç, sol yanım atmıyor sol yanım hep aç. Aramıza ördüğün duvara bir resim as, geceleri deliyim sabahına hassas. Benim egolarım sana kalkmaz. Aslan eşekle yarışmaz. Konuşsam faydasız ama susamıyorum. Çölde de kalsam ben susamıyorum. Gidiyorsam hoşuna biraz daha gideyim. Sen Titanik ben buz dağı gibiyim. Sanma ki bekledim bana geri dönmeni, hayallerim bile istemiyor artık seni görmeyi. Karalar çarpıyor kıyılarıma uyumuyor yatağımın sağ tarafında. Aramıyorum artık hangimiz haklı, yerine koyduğum sana koyar mı? ............ kışa yazı sormuşlar demiş hasmım olamaz yalnızlık dört duvar çelik yelek korumaz. ..... kızıcan belki e napayım? Mahkemede kapanmayan davayım. Gece beni arayan mahallede kopan kalemim taş kağıdım da sapan. Sen şimdi napan bozuk dengen. Gölgenden bile soluk rengin. Ben dedim sana yamuk çevren, radarda hız sınırında sevgin. Elinde geçmişin silgi bileti, şimdime ait değil bu komedi. Kulağımda yetmişlik arabesk melodi, kar yağdı ömrüme bitti kredi. Nakit var vakit boş boş konuşup zamanı yeme sakın ha sakın ha bir daha da karşıma geleyim deme. .......... yazlar ne biliyor ki kışları sanki bu konuşan ben değil bir başkası. Özgürlüklerimiz bile tutsak neyse hevesimiz kaçmasın. Papatyalarda çıkmadı hiç seviyor. Aklıma gelince telefonum çalıyor. Reflekslerim çok iyidir ama tutamadım şimdi gözümden düşüyor.

Facebook http://bit.ly/nd-f
Twitter http://bit.ly/nd-tw
Instagram http://bit.ly/nd-ins
YouTube http://bit.ly/nd-yt

Share This
Previous Post
Next Post

Pellentesque vitae lectus in mauris sollicitudin ornare sit amet eget ligula. Donec pharetra, arcu eu consectetur semper, est nulla sodales risus, vel efficitur orci justo quis tellus. Phasellus sit amet est pharetra

0 yorum: